Ana Sayfa / Renkli Kontakt Lensler / Diamond Colors Green Verde

Diamond Colors Green Verde

Gözlerim daha yeşil olsun ama doğal dursun diyenler için harika bir önerimiz var.. Diamond Colors Green Verde doğal haresiz yapısıyla yeşil lens müdavimlerinin beğenisine çoktan sunuldu. Konvansiyonel doğal renkli lens serisi Green Verde lazer boyamasıyla göze çarparken çok çaplı seçenek ve kenar eğimiyle bireysel göz uyumu sağlayabiliyor.

Neden Green Verde?
Adını Afrikanın batı kıyısındaki Verde Burnu’ndan (yeşil burun) alan parlak yeşil Diamond Colors Verde, orta ve esmer tenlilerde doğal renk değişimi sağlıyor.

Kimler Kullanabilir?
Doktor muayenesi sonucunda Kontakt lens kullanmasında sakınca olmayanlar kozmetik veya numaralı olarak tercih yapabilirler.

Kullanım Süresi Ne kadar?
Günde 12 saat kullanım süresiyle bir yıl kullanılabilir.

Satış fiyatı ne kadar?
Kozmetik veya numaralı bir çift için 1000 lira.

Nereden Satın Alabilirim?
Ürün hakkında detaylı bilgi için Lens Dünyası Ltd Şti (0212) 570 8013-14 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Bazı insanların renkli gözlü olmalarının nedeni nedir?
Bazı insanların Mavi ve yeşil gözlü olmalarının nedeninin gen mutasyonu kaynaklı olduğunu biliyor musunuz? İrisin az miktarda melanin içerdiği durumlarda ve özellikle pigment yapısında yağ bulunuyorsa kişi zeytin, zümrüt ve orman yeşili gibi tonlarla hayata gözlerini açabiliyor.

Bunlarada bir göz atın!

Uzun Süreli Renkli Lens Fiyatları

Numaralı veya kozmetik amaçlı satın alabileceğiniz çeşitli markaların uzun süreli renkli lens fiyatlarını güncel olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir