Ana Sayfa / Genel / Kırmızı Lens Kullananlara Dikkat Edin

Kırmızı Lens Kullananlara Dikkat Edin

Kırmızı lens eğlence amaçlı kullanılsalar da kesinlikle psikolojik sorunları haber veriyor olabilir.. Kan kırmızı lens gözün rengini kan rengine döndürerek korkunç bir görünüm sağlıyor. Yapılan bir araştırma neticesinde kırmızı lens satın veya satın almak için araştırma yapan insanların; Panik atak, agorafobi, anksiyete, kişilik bozukluğu hatta cinsel problemli insanlar olduklarının saptandığını biliyor muydunuz?

Dünya’da Cadılar Bayramı olarak bilinen ve her yıl 31 Ekimde kutlanan özel gece insanlar özel kıyafetler giyerek kapı kapı dolaşarak hediye toplayıp parti yapıyorlar. İşte tam bu noktada kırmızı lens satın alarak geceye renk katmak isteyenler olabiliyor. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde büyük bir festival havasında kutlanan bayram nedeniyle yüksek sayıda kırmızı lens siparişi gerçekleştiriliyor.

Kırmızı Lens Fiyatları

İnternet üzerinde yüzlerce kırmızı lens modeli ve onlarca yerli yabancı internet sitesi üzerinden siparişinizi oluşturarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Peki ya sonra? Muhtelif tehlikelerde yüzleşmeye hazır mısınız? Sağlık Bakanlığı onayı olmadan, bandrolsüz, denetimsiz satılan ürünlerin göz sağlınızı ciddi derecede tehlikeye atacağınız hiç düşündünüz mü? Bir çift için fiyatların 10 dolar ile 1500 dolar arasında olması dikkat çekici değil mi?

Kırmızı Lens Alırken Dikkat Edilecekler

 • Doktor muayenesi olmalı kontakt lens kullanımanızda herhangi bir sakıncanın olup olmadığını öğrenerek reçetenize uygun özelliklerde lens satın alın.
 • Merdiven altı ürünler yada ne olduğu belirsiz satıcılarla alışveriş yapmayın.
 • Göz çaplarınıza uygun ürün satın alın.
 • Sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığını öğrenin.
 • Bilindik markaları tercih edin.
 • Bunlarada bir göz atın!

  Renk Körlüğü Gözlüğü İşe Yarıyor mu?

  Renk körlüğü problemlerine deva olarak üretilen Chromax gözlükler % 85 işe yarıyor. Üstelik en az …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir