Ana Sayfa / Genel / Özel Lensler

Özel Lensler

Özel lens yaptırmak fikri…. Hemde bu kadar internet üzerinde instagram üzerinden bir sürü lens satan yer varsa çok zor… Peki kime güveneceğiz? Özel lensleri hangi firmaya sipariş vereceğiz… İnstagram sosyal ağ üzerinden hileli videolarla renkli lens satmaya çalışan merdiven altı firmalar bir kenara dursun daha bilinçli tüketiciler için realist bir özel lens üreticisi var…

Çok uzatmaya gerek yok.. Özel lensler konusunda dünya ile yarışan hatta bu konuda rakip tanımayan bir özel lens üreticisi firmanın Türkiye’de olduğunu söyledek inanır mıydınız? Yoksa siz inan madınız mı? Kesinlikle evet! Türkiye’de kontaktlens konusunda bir yıldız gibi parlayan bir firmamız var… Onun adı Lens Dünyası Limited Şirketi…

Bir çok renkli lens kullanıcısı instagram üzerinden çekilen video görüntülerine inanarak renkli lens siparişi vermekte fakat sipariş verdikten sonra adreslerine gelen lensi taktıktan sonra ŞOK geçirmekteler. Elbette lensleri satın aldıktan sonra beğenmedikleri kontakt lensleri iade edemekmekte paralarını adeta çar çur etmektedirler. İntagram veya internet üzerinden sipariş edilen lenslerde yaşanılan talihsiz olaylar ve meydana gelen görme kayıpları, göz elerjileri hatta körlükler toplum sağlığını gittikçe tehlikeye sokmaktadır. Yapılan istatistiklerde intenet üzerinden alınan renkli lenslerde kör olma oranı %10 olarak açıklanmaktadır.

İnternet üzerinden ucuz satılan lenslerin; Taklit, sahte, vadesi dolmuş, imitasyon, çin malı lens, kore malı lens, kalitesiz lens malzemesi, enfeksiyon içeren uygunsuz koşullarda üretilen lensler olduğu kanıtlanmıştır. İnternet üzerinden sipariş veren insanların %1’1 körlükle sonuçlanmıştır. İnternet siparişi vererek lens satın alanların bu riskleri göze almaları gerekmektedir.

Özellikle instagran üzerinden lens siparişi verenler en yakın sağlık kuruluşuna başvurmaları gerekmektedir.

Gözde kızarıklık, sulanan göz, yanma yapan, batma, çapaklanma gibi belirtiler var ise… En yakın göz doktoruna ulaşmalıdırlar.

İnstagram’dan lens alarak kullanmanız durumunda; Kirpiklerinizde yapışma, kızarıklık, sekmasyon, kapaklarda şişlik, akıntı, sulanma var ise en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz.

İnstagram’dan alınan lensler sonrası tedavi sonrası yapılacaklar.

Tedavisi Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir :

Göz ve lens temizliğine dikkat etmek. Aynı lens ve lans kanı malzemelerini kullanmamak.

Özel lens sipariş etmek, sağlıklı şekilde özel lens yaptırmak için Lens Dünyası Custom Lens bölümü hizmetinizdedir. Dünya’nın en kaliteli göz kurutmayan üstelik bol oksijen iletimi sağlayan hammadde ve kontakt lens malzemeleri özel üretim için hizmetinizdedir.

Memnuniyet garantili özel renkli lens garantisi…

Sadece Lens Dünyası’nda..

Kullandıkları renkli lenslerden doğal değil, istediğim doğallığa sahip değil diyen renkli lens müdavimleri için özel yapım renkli lens seçaneği her zaman masada… En fazla 20 gün bekleme süreei ile istenilen renkli lensle ve doğal göz rengi görünümüne ulaşmak mümkün..

Özel renkli lens siaparişi için neler gerekli; Konu o kadar basit değil! En azından bilinçli olanlar için… Telefon numarası: (0541) 466 53 38

Teşekkürler…

Bunlarada bir göz atın!

Renk Körlüğü Gözlüğü İle Renkleri Keşfedin

Renk görme anomalisi, renk görme zayıflığı, kısmi ve total renk körleri için geliştirilen chromax filtreler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir